Zarejestruj się | Zaloguj przez Facebook

łowisko Lesieniec

Łowisko „Lesieniec” to 5-cio hektarowa woda z dużą populacją karpi i amurów, położona na 100ha terenie, w całości ogrodzonym, z dala od zabudowań. Łowisko otoczone jest przepięknym lasem oraz stawami hodowlanymi, a to wszystko tylko około czterdziestu kilometrów od Wrocławia.

 • Nowy rekord Łowiska Lesieniec

  18-09-2012

  12 września podczas  dwudniowej  zasiadki Teamu Crazy CarpImperial Baits na Łowisku Lesieniec, został ustanowiony  nowy rekord łowiska, a mianowicie piękny karp o masie 20,63 kg. 

  więcej »

  Bartek Litwin z nowym rekordem Łowiska Lesieniec, karpiem 20,63 kg.
 • 200 karpi i amurów wpuszczono do Łowiska Lesieniec

  19-03-2012

  O 165 sztuk karpia i 35 amura w przedziale wagowym od 7 do 20 kg, powiększyło się kilka dni temu Łowisko Lesieniec. 

  więcej »

  W sumie do wody trafiło 200 ryb.
 • Łowisko Lesieniec - rozwiązanie konkursu

  01-09-2011

  Zgodnie z zapowiedziami ogłaszamy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były trzy weekendowe zasiadki na Łowisku Lesieniec, koło Wrocławia.

  więcej »

  Rozlosowaliśmy trzy dwuosobowe zaproszenia na weekendową zasiadkę na Łowisku Lesiniec koło Wrocławia.
 • Łowisko Lesieniec - zawody i konkurs

  30-08-2011

  Został praktycznie jeden dzień do zakończenia naszego konkursu, w którym do wygrania są 3 dwuosobowe zaproszenia na weekendową zasiadkę na Łowisku Lesieniec. To właśnie tam w dniach 19-21 sierpnia rozgrywały się zawody sponsorowane przez gospodarza wody i sklep Carp World.

  więcej »

  Największy karp imprezy - 15,2 kg.
 • Ruszył konkurs - zgarnij darmową zasiadkę na Łowisku Lesieniec

  24-08-2011

  Ile ważył największy karp złowiony w Polsce, w zbiorniku zaporowym? Znasz odpowiedź na to pytanie? Pisz na adres konkursy@karpmax.pl i wygraj jedno z trzech dwuosobowych zaproszeń na weekendową zasiadkę na Łowisku Lesieniec, koło Wrocławia.

  więcej »

  Do 31 sierpnia trwa konkurs, w którym do wygrania jest weekendowa, darmowa zasiadka na Łowisku Lesiniec. Na zdjęciu jeden z okazów z tej właśnie wody.
 • Łowienie karpi za darmo? Czemu nie...

  19-08-2011

  Chcesz przetestować nowe łowisko karpiowe i do tego za darmo? Będziesz miał szansę.

  więcej »

  Jeden z lesienieckich karpi.
 • Łowisko Lesieniec - warto tam łowić

  23-07-2011

  Miło nam poinformować, że do rekomendowanych przez nasz portal łowisk karpiowych dołączyło Łowisko Lesieniec, spod Wrocławia.

  więcej »

  Jednym z testerów Łowiska Lesieniec był znany karpiarz, Janek Zawada.
 • Karpie brały, nauka się opłaciła

  22-06-2011

  Pierwsza edycja Catch & Release Academy, która odbyła się pod patronatem „Karp Maxa”, na Łowisku Lesieniec, dobiegła końca. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją nadesłaną przez Carp-World Team.

  więcej »

  Fatum, które wisiało nad organizatorami od samego początku ( majowy opad śniegu) dopisało i tym razem. Na dzień przed rozpoczęciem, z powodów zdrowotnych z udziału w imprezie zrezygnowało dwóch uczestników, a gość imprezy Janek Zawada jadąc do Lesieńca, miał wypadek samochodowy. Nie mniej jednak szkółka się odbyła i to z dobrymi wynikami.
 • Szkółka karpiowa przełożona na czerwiec

  06-05-2011

  Informujemy, że szkółka karpiowa, która miała się odbyć w dniach 6-8 maja, na łowisku „Lesieniec”, koło Wrocławia, została przełożona na 10-12 czerwca. Poźniejszy termin pozwoli  organizatorom przygotować kilka nowych atrakcji dla uczestników.

  więcej »

  Uczestników szkółki odwiedzi Janek Zawada, który udzieli cennych rad jak przechytrzyć lesienieckie karpie.
 • Szkółka karpiowania

  29-04-2011

   Jeszcze tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia szkółki karpiowej na łowisku „Lesieniec" koło Wrocławia. To ostatni moment na zgłoszenia.     

  więcej »

  Łowisko ma 5 ha leży w pobliżu Wrocławia, pomiędzy Oleśnicą, a Sycowem. Znajduje się na nim siedem dwuosobowych stanowisk wyposażonych w matę i podbierak. Łowisko było ostatnio zarybiane. Do wody trafiło łącznie kilkaset sztuk ryby.
 • Zarybianie przed szkołą

  19-04-2011

  1 maja rusza strona internetowa nowego łowiska karpiowego „Lesieniec” koło Wrocławia (www.lowiskolesieniec.pl). To na tej wodzie w dniach od 6 do 8 maja odbędzie się szkółka karpiowa pod patronatem medialnym „Karp Maxa” i portalu łowców karpi karpmax.pl.

  więcej »

  Na łowisku „Lesieniec” do tej pory odbyły się trzy zarybienia. Łącznie zostało wpuszczonych 200 sztuk w przedziale wagowym 6-20 kg (karp), 7-12 kg (amur).
«»

Karp Max 6/2015

Karp Max 6/2015
ZAMÓW DARMOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, nie przegap żadnej informacji.
Otrzymuj informację prosto na Twojego maila.

OSTATNIE KOMENTARZE DO ARTYKUŁÓW

ZAMÓW DARMOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, nie przegap żadnej ważnej informacji.
Otrzymuj informację prosto na Twojego maila.


pokaż