Zarejestruj się | Zaloguj przez Facebook
(głosy: 6) oceń
 
Ocena 5,0: 

2013-03-19 00:00:00

Jak zrobić samemu łódkę zdalnie sterowaną do wywózki

Dariusz Malmon i Kamil Szlauer z Zabrzańskiego Teamu Karpiowego mieszcząc się w ok. 1500 zł sami zmontowali łódkę zdalnie sterowaną do wywózki. Poniżej zamieszczamy krótki raport z prac przesłany przez Dariusza, wraz ze zdjęciami i tabelą kosztów. 


Łódka zdalnie sterowana własnej roboty. Łódka zdalnie sterowana własnej roboty.

Zawsze chciałem mieć łódkę do wywózki, ale nie zawsze miałem na to kasę. Ceny producentów rzucają na kolana. Pewnego dnia wraz z Kamilem wpadliśmy na pomysł zbudowania własnych jednostek.

 

 

 

Mozolne kompletowanie części, szukanie podzespołów, sprawdzanie czy będą współpracowały ze sobą trwało parę dni. W końcu wszystko zakupiliśmy, kadłuby zrobił dla nas chłopak, który sprzedaje je na allegro, super wykonanie dobra cena. Korzystając z uprzejmości szefa od Kamila wprowadziliśmy się do warsztatu technicznego na montaż, godziny spędzone tam uważam za najlepszą zabawę jaką sprawia montaż podzespołów i elektroniki. 

 

 
Po dwóch dniach nasze czarne demony były już gotowe do testu na Rybniku. Jako pierwszy przeprowadził go Kamil. Łódka pływa, elektronika i wszystkie mechanizmy działają, sukces. Przezwyciężając strach przed budową pokazaliśmy, że montaż modeli nie jest trudny. Wystarczy troszkę chęci, czasu i sporo wolnego miejsca, żeby połączyć te wszystkie czynniki. 
 
 
 
 
Panowie do odważnych świat należy, więc zanim zechcecie zakupić model może trzeba się zastanowić czy nie warto troszkę pogłówkować i pokazać, że to nie jest takie trudne.
 
 
 
 
 
Poniżej tabela wydatków, do kosztów należy doliczyć cenę samego kadłuba, czyli kilkaset złotych.
 
 
Autor: Dariusz Malmon
Oceń artykuł:

Komentarze

  • zgłoś naruszenie

    13-09-2014 | lenard76

    witam :-) pytam ci zasieg jle?akumulator jle wytrzymanie h?przepraszam jestem nieslyszych pozdrawiam piotr :-)

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Zaloguj się, aby móc skomentować ten artykuł.


Karp Max 1/2016

Karp Max 1/2016
ZAMÓW DARMOWY NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, nie przegap żadnej ważnej informacji.
Otrzymuj informację prosto na Twojego maila.


pokaż